MONICA V-A DIVORTA DE IRI!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

MONICA V-A DIVORTA DE IRI!!!

Mesaj  Admin la data de Mier Oct 27, 2010 12:26 am

Monica nu l-a iertat pe soţul ei, care şi-a făcut de cap în jacuzzi cu două blonde

Monica s-a mutat definitiv în America
Rănită în orgoliu, după ce şi-a văzut soţul „jucându-se" cu două blonde, Monica încă mai este supărată. Nu a mai vorbit cu Irinel şi a luat în calcul varianta separării.

Citeşte şi:

Blonda lui Iri, goală cu noile silicoane!

Blondele lui Iri : «Primim telefoane de ameninţare noaptea»

Amantele lui Iri: Căsătoria lor e un fals din toate punctele de vedere

Monica faţă-n faţă cu amantele lui Iri: «Situaţia nu este stânjenitoare pentru mine»
Aflată la 10.000 de kilometri depărtare de soţul ei, Monica Columbeanu îşi concentreză toată atenţia asupra fetiţei sale, Irina (3 ani).

Deşi a plecat la Los Angeles de trei săptămâni, vedeta nu a reuşit să dea uitării infidelitatea soţului ei, care a fost filmat în jacuzzi în ipostaze tandre cu braşovencele Anca şi Flore: „Eu nu vorbesc la telefon cu persoanele care m-au dezamăgit. Încă nu m-am hotărât dacă voi divorţa sau nu. Oricum, sunt o persoană răzbunătoare. Mi-am luat bilet de avion să vin în ţară în perioada Crăciunului, dar data se poate schimba oricând", a povestit Monica, ieri, la emisiunea „Drept la ţintă" (Kanal D).

Vedeta cheltuieşte aproximativ 10.000 de dolari în America, pentru a le întreţine şi pe fiica şi pe mama ei şi nu apelează la conturile lui Irinel. Ea a renunţat la luxosul Bentley, de 200.000 de euro, iar în State conduce o maşină „modestă", un BMW.

Admin
Admin

Data de înscriere : 23/10/2010

Vezi profilul utilizatorului http://claudia.forumulmeu.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum