Daniela Crudu îşi doreşte un Făt-Frumos şi-o ciorbă săţioasă!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Daniela Crudu îşi doreşte un Făt-Frumos şi-o ciorbă săţioasă!!

Mesaj  Admin la data de Mier Oct 27, 2010 12:46 am

Daniela Crudu îşi face bine treaba de blondă prostuţă în matinalul de la Antena 1, însă fata are acelaşi discurs blondin şi în civil.

Pitzi-asistenta lui Răzvan şi Dani este liberă şi disponibilă de când a rupt-o cu Mucifer. Dar o fată frumoasă şi cu nevoi nu poa’ să stea mult timp departe de siguranţa conferită de un mascul, iar un exemplar precum Daniela, fiţi pe pace, că nu va tăia frunze la câini prea multă vreme, căci ştie exact ce tip de bărbat o poate da gata.

Într-un interviu acordat recent, asistenta descrie bărbatul ideal:

“Barbatul meu… hmmmmm! Imi doresc un Fat-Frumos care sa vina pe un cal alb. Calul sa aiba si doua dungi rosii… pentru a fi mai sic.

Fat-Frumos trebuie sa stie: sa gateasca (pentru ca eu habar nu am), sa aleaga cele mai frumoase flori, sa se trezeasca la 4 dimineata pentru a lua micul dejun impreuna cu mine si sa fie de acord sa plimbe cateii cand sunt eu racita… pentru ca acum sunt gripata un pic.”

Ce de crudităţi îndrugă fata, aşa, pe stomacul gol…

Dar este tare faza cu “să se trezească la patru dimineaţa”… să-şi pupe amanta de rămas bun, apoi să urce în taxi şi fuguţa repede acasă la Daniela. Glumesc…

Şi totuşi de ce ar face asta un bărbat pentru una care habar n-are să gătească, poate doar o ciorbă de grimase…?

Dar vorba aia, cum e turcul şi pistolul…

Admin
Admin

Data de înscriere : 23/10/2010

Vezi profilul utilizatorului http://claudia.forumulmeu.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum