De ziua ei, Gabriela Cristea şi-a schimbat look-ul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De ziua ei, Gabriela Cristea şi-a schimbat look-ul

Mesaj  Admin la data de Mier Oct 27, 2010 1:03 am

Gabriela Cristea si-a surprins colegii, dar şi telespectatorii, când a apărut in această dimineată în platourile emisiunii "Nora pentru mama" cu un nou look.

Gabriela Cristea a renunţat la părul lung şi a adoptat o tunsoare medie, pentru ca, spune aceasta îşi dorea o schimbare, o data cu implinirea varstei de 36 de ani. "Vroiam de mai multa vreme să mă tund, însă pe de o parte am avut nevoie de ceva timp până să mă hotărăsc, iar pe de alta parte a trebuit să rezist rugăminţilor cunoscuţilor mei de a nu tăia din lungimea părului. Am vrut sa fac o schimbare, iar aniversarea mea a fost momentul potrivit. Sunt foarte încantată de noua mea tunsoare şi pot să afirm că, într-adevar, când îţi reînnoieşti look-ul parca ti se schimba şi starea sufletească".

Colegii de birou au crezut ca noua tunsoare este de fapt o glumă a Gabrielei si că aceasta poarta peruca. Ei nu s-au lasat convinşi până cand nu i-au atins părul vedetei şi s-au lamurit că este părul ei natural.

Prezentatoare show-ului "Noră pentru mamă" a avut parte de urări din partea tuturor concurenţilor din sezonul 5 al emisiunii.

Admin
Admin

Data de înscriere : 23/10/2010

Vezi profilul utilizatorului http://claudia.forumulmeu.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum