Speriat de fantome, Adi Minune şi-a dat casa pe un celular

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Speriat de fantome, Adi Minune şi-a dat casa pe un celular

Mesaj  Admin la data de Mier Oct 27, 2010 1:05 am

Adi Minune a povestit la emisiunea "Drept la ţintă" de la Kanal D o întâmplare ieşită din comun, petrecută la începutul carierei sale de cântăreţ. Artistul a rememorat câteva amintiri cu primai casă pe care a avut-o şi a spus că a fost nevoit să o vândă pe un telefon mobil, deoarece soţia şi mama lui erau terorizate de fantome.

"Prima mea casă, după ce am fugit de la Ştefăneşti, a fost un apartament modest. Soţia a văzut nişte copii la geam, la etajul trei. Apoi mama când a venit la mine mi-a spus că stătea cineva cu o pălărie în uşă, apoi iar s-a repetat soţiei. A venit tatal ei care este decedat şi-i spunea 'fetiţa mea să nu te sperii, stai liniştită', apoi m-a trezit şi mi-a spus că tatal ei a dat pilota jos şi chiar era jos", a povestit artistul.

"Dacă toata luema spune aşa, am ieşit din casă şi l-am văzut pe unul cu un celular în mână, abia apărusera. I-am zis, vrei "vrei o casă şi-mi dai telefonul?". Mi-a dat telefonul şi i-am dat apartamentul. Apoi m-am mutat la ţară şi nu aveam semnal, îl luasem degeaba (...) M-am intalnit cu proprietarul peste 5 ani şi mi-a spus: am avut numai probleme, îmi apăreau fel şi fel de siluete după care l-am găsit pe socrul meu spânzurat. Atunci m-am speriat", a mai spus Adi Minune.

Admin
Admin

Data de înscriere : 23/10/2010

Vezi profilul utilizatorului http://claudia.forumulmeu.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum